قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

کاملترین فیلم آموزش تصویری بافتنی و قلاب بافی | آموزش کامل بافتنی با دست

خرید اینترنتی سی دی آموزش بافتنی و قلاب بافی|09361633010

09361633010 همه روزه به صورت 24 ساعته

دو مدل بافت سیسمونی برای سنین ۳ تا ۹ ماهه

۶-۹ ماه
۲ کاموا / میل ش ۵,۳
۵۴ دانه سرانداخته پس از بافت ۱۲ رج رکن بافت زیر را آغاز نمائید در رج ۵ برای قسمت نوک جوراب ۱۸ دانه را بافته ۲ دانه را با هم بافته ۱ دانه کم کنید. ۲ زیر از علامت * (ستاره) ۵ بار تکرار کرده با ۱۸ زیر رج را به پایان برسانید. در رج رفت بعدی ۶ بار ۲ دانه را با هم بافته دانه کم کنید سپس ۴ رج زیر بافته در وسط کار ۵ بار ۳ دانه را با هم بافته دانه کم کنید در رج بعد ۱۷ دانه باقی مانده در وسط را کور کنید. یکی از ۲ سمت را ۱۰ رج دیگر رکن بافته کور کنید سمت دیگر را ۱۸ دانه اضافه کرده ۱۰ رج رکن بافته کور کنید در ابتدای ۱۸ دانه اضافه شده ۱ جا دکمه باز کنید. در قسمت شروع ۱۰ رج رکن بند با رنگ صورتی دانه گرفته ۴ س زیر ۶ س کشباف ۱+۱ بافت دانه‌ها را کور نمائید.

 

۳-۶ ماه
۲ کاموا / میل ش ۵,۳
بافت را از قسمت یقه با ۶۶ دانه آغاز کنید ۱ رج رو بافته سپس طرح داده شده را آغاز نمائید.
۵ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته ۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته ۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته
۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته ۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته ۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته
۱۰ زیر ۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته ۵ زیر به همین صورت ۹ رج ژته زده ببافید.
هر یک (۱ ژته ۱ زیر ۱ ژته) شروع ۲ چنگال می‌باشد پس از شروع چنگال مراحل اضافه کردن و کم کردن آغاز می‌شود. (مانند تصویر) ۱۲ ژته پس از شروع چنگال برای آستین دانه‌ها را کور کنید.
برای جلو ۱ چنگال (۲ ردیف ژته) در نظر گرفته دانه‌های بعد را (برای آستین) ۲ به ۲ ببافید. برای پشت نیز ۱ چنگال را ببافید دانه‌های ۲ به ۲ بافته شده برای آستین را در رج برگشت کور کنید تا بافت آستین پفی به پایان برسد دانه‌های پشت را روی میل کمکی قرار داده (۲ چنگال و دانه‌های زیر) آستین بعدی را نیز به همین صورت ببافید و سپس ۱ جلو پشت و جلوی دیگر را روی یک میل سوار کرده بافت را بصورت یک تکه ادامه دهید و در قسمت زیر آستین‌ها ۷ دانه اضافه کنید و بافت را با ۸ ردیف ژته ادامه دهید. پس از بافت ۱۰ رج ژته بعد از کور کردن آستین‌ها در وسط پشت یک ردیف ژته دیگر شروع کنید و پس از ۲ ژته بافت چنگال را آغاز کنید. پس از ۱۵ ژته بعد از کور کردن آستین‌ها در سر هر ردیف ژته یک چنگال جدید آغاز کنید ولی فقط ژته زده بدون کم کردن ادامه دهید ۱۰ رج ژته زده دانه‌ها را کور کنید.
در پای دامن، دور یقه، قسمت دکمه خور و سر آستین داخل یک دانه * ۲ پایه بلند ۳ زنجیر ۲ پایه بلند ۲ دانه رد کرده از علامت * (ستاره) بافت را تکرار کرده یک رج حاشیه با رنگ صورتی کار کنید.
بوسیله روبان و عروسک تزئین کنید.

از دیگر محصولات ما بازدید نمایید :

سایت خانم کتلی بافتنیاموزش بافتنی هما بیاتآموزش قلاب بافی جدیدآموزش کامل بافتنی

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :